Farbené diela

 Pozrite sa, čo všetko sa dá s farbami na sklo vytvoriť

Mandala - farby na sklo

Mandala

Mandala je harmonické spojenie kruhu a štvorca. Kruh je symbolom vonkajších síl, neba alebo duchovna. Štvorec predstavuje naše vnútorné sily, to, aký sme silný duševne. Existujú rôzne druhy mandál, napr. očisťujúce, posilňujúce alebo tie, ktoré sú zamerané priamo na zlepšenie niektorej vlastnosti človeka. Takéto mandaly sa kreslia aj na sklo. Práve tu sa používajú farby na sklo, ktoré nájdete v našom e-shope.

 Poháre

Pohár používame asi všetci. Takisto máme radi, keď veci nielen fungujú ako majú, ale aj dobre vyzerajú. Je pravdou, že v dnešnej dobe kúpime krásne poháre, no pohár, ktorý vyzerá podľa našich predstáv je na nezaplatenie. Veď maľovanie na sklo je zábava. Skúste si vytvoriť vlastný pohár s našimi farbami na sklo. Ak máte porcelánové poháre, nevadí. Farby, ktoré predávame sa dajú používať aj na porcelán.

Pohár - farby na sklo


Fľašky

Fľašky sú ďalšia vec, ktorá sa dá farbami na sklo pomaľovať. Skúste si maľovanie na sklo na fľašky, ktoré sa Vám doma váľajú a dajte im nový vzhľad. Kúpte si farby v našom e-shope. Farby Vám vydržia na skle až do teploty 170 stupňov celzia a majú vysoký lesk. Toto vám zaručí, že vaše pomaľované kreatívne diela budú kvalitné a pekné.

Ostatné

Ukázali sme vám, že s farbami na sklo môžete vytvárať mandaly, spestriť si poháre alebo fľašky, no toto určite nie je ani zďaleka všetko, čo môžete s farbami na sklo tvoriť. Môžete si vyrobiť veľmi pekný rám na fotky, kvetináč, a mnoho iného. Obmedzený ste iba svojou kreativitou. Maľované sklo je pekné a ľudia, ktorý majú radi kreatívne nápady, by to mali určite skúsiť. Farby na sklo, ktoré budete potrebovať nájdete v našom e-shope.

Rám - farby na sklo

 

 

Naši partneri:
Ručná výroba interiérových a dekoračných sviečok - Miroslav Ustaník Mandala duše / Čakra - výroba a predaj Oriental massage workshop Kurzy osobnostného rozvoja energie tela na základe čakrového systému.
© 2012 FarbyNaSklo.sk. Všetky práva vyhradené. | tvorba web stránok a e-shopov - Seduco.sk